NOVINKY


 

V době od 4.1.2023 do ODVOLÁNÍ bude v ordinaci přítomna POUZE LÉKAŘKA. Berte na tuto skutečnost prosím ohledy. V tuto dobu se nebudou provádět odběry krve vyžádané ambulantními specialisty (pro diabetology, internisty, atd...). Děkujeme za pochopení.

Od října 2022 očkujeme upravenou tj. modifikovanou vakcínou Comirnaty Original/Omicron BA.4-5. Tuto vakcínu lze podat pouze jako posilující dávku osobám starším 12 let s odstupem nejméně 3 měsíců od poslední podané dávky.

Podle § 30, odst. (2), písm. b), bod 4. Zákona, vyhlášky č. 537/2006 Sb., o očkování proti infekčním nemocem, se očkování proti chřipce hrazené z veřejného zdravotního pojištění týká těchto skupin pojištěnců:

Od 5.9.2022 znovu zahajujeme očkování proti nemoci COVID-19. Budeme očkovat vakcínou Comirnaty od firmy Pfizer/BioNTech. V případě zájmu se objednávajte k očkování na našem tel.č. 770 660 235. V případě tzv. "čtvrté dávky" se očkování doporučuje v odstupu 4 měsíců od dávky třetí, a to zvláště osobám nad 60 let a zranitelným osobám s ohledem na...

Pro registraci v naší ordinaci stačí přijít s kartičkou Vaší zdravotní pojišťovny. O vše ostatní se postaráme.